ILGOS MAXI SUKNELĖS

Yra 48 prekių.

Rodoma 1 - 48 iš 48 prekių

ILGOS MAXI SUKNELĖS

Ilgos suknelės yra vienas iš universaliausių rūbų, kuriuos galite ir privalote turėti, jei Jums svarbi mada ir stilius. Tie laikai, kai ilgos MAXI suknelės buvo skirtos tik vestuvėms, vakarėliams ir kitoms ypatingoms progoms, jau praeityje - moderni ilga suknelė yra bet kurios spintos būtinybė. Dėl šios priežasties dizaineriai kuria pačių įvairiausių stilių ilgas sukneles - tiek ilgarankoves, tiek berankoves, tiek apnuogintais pečiais, nėriniuotas, siuvinėtas karoliukais ir panašiai - pasirinkimas tikrai milžiniškas, todėl išsirinkti gali net pati išrankiausia pirkėja.

Medžiagų įvairovė taip pat stulbina - rinkitės lengvą šifono suknelę romantiškam vakarui žvakių šviesoje arba stilingą medvilninę suknelę paplūdimiui ar laisvalaikiui mieste. Elegantišką ilgą suknelę galite dėvėti praktiškai bet kur ir bet kada. MAXI suknelės tinka bet kokio amžiaus ir sudėjimo moteriai, ko tikrai negalima pasakyti apie visus rūbus. Apvalesnių formų moterims siūloma rinktis neaptemptas, lengvai krintančias medžiagas, o itin lieknoms merginoms formas padės suteikti tinkamai parinktos iškirptės ir pabrėžta liemens linija. Ilgos suknelės yra idealios tiek kasdienai, tiek oficialioms progoms, o priderinusi originalius aksesuarus kaskart galite sukurti savo unikalų įvaizdį.

Įdomu, kokios suknelės madingos 2019 metais? Puiku, mums patinka pirkėjos, besidominčios mada! Šiais metais mūsų širdis vėl virpina ilgos suknelės. Jos ypač mėgstamos atostogų metu, nes pridengia odą nuo saulės spindulių. Taip, saulės gali būti ir per daug! Ilgos suknelės ilgomis rankovėmis madingos net ir vasarą. Tokių suknelių audinys būna plonas ir lengvas, kad jaustumėte maksimalų komfortą, tačiau saulės nubučiuota oda būtų apsaugota. Madingos ilgos suknelės 2018 - 2019: ilgos suknelės su gėlėmis, ilgos suknelės su skeltuku, ilgos suknelės su rankovėmis. Bene madingiausios yra gėlėmis ar kitais raštais margintos ilgos suknelės.

Prekių filtras

Spalva v
Greitas pristatymas v
Kuprinės!