Yra 7 prekių.

Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių

Kuprinės šiomis dienomis išgyvena tikrą pakylėjimą. Jeigu anksčiau tokio tipo aksesuarai buvo labiau priskirtini moksleiviams ar studentams, tai dabar jie jau tapo neatsiejama šiuolaikiško stiliaus dalimi, ir mes kalbame ne tik apie jaunąją kartą. Odinės kuprinės dabar yra populiarios tiek vyrų, tiek moterų tarpe.

Šio pobūdžio kuprinės yra universalios. Jos puikiai tinka ir vyrams, ir moterims. Jomis galite pasipuošti išskirtinėmis progoms: vakarėlių, verslo susitikimų, konferencijų metu. Natūrali ar dirbtinė oda Jūsų įvaizdžiui prideda subtilumo ir grakštumo. Tikrai nesuklysite, jeigu tokį akcentą įsigysite kasdieniam nešiojimui. Šios kuprinės yra patogios, o svarbiausia - patvarios ir lengvai prižiūrimos. Visapusiškumas pasireiškia dar ir tuo atžvilgiu, kad jos puikiai derės prie beveik bet kokios aprangos.

„Diavolesa“ pardavinėjamos odinės kuprinės dažniausiai yra juodos arba smėlio atspalvio. Kai kurie variantai yra hibridiniai – kuprinė ir rankinė viename. Šio pobūdžio stiliaus akcentas vienu metu gali būti nešiojamas kaip rankinukas, o kitu - kaip kuprinė. Tai yra itin patogus sprendimas moterims ar merginoms, kurios nori sutaupyti. 

Vyriškos, moteriškos odinės kuprinės, be jokios abejonės, puikiai tinka ir mokyklai. Jos itin paplitusios moksleivių ir studentų tarpe, kadangi yra sąlyginai talpios ir madingos. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų įvairių formų ir dydžių pasirinkimą.

Prekiaujame internetu, tačiau pristatome visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose. Ieškote kur odinę kuprinę galėtumėte įsigyti pigiau? Pataikėte būtent ten, kur reikia, kadangi „Diavolesa“ kuprinėms nuolat taikomos akcijos! Sutaupykite rinkdamiesti pirkti iš Diavolesa.lt parduotuvės.

Prekių filtras

Gamintojas v
Greitas pristatymas v
Kuprinės!