Kuprinės

Filtruoti pagal
Kategorijos
Dydis
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Greitas pristatymas
Filter

Kuprinės

 

Ne tik kasdien mūsų dėvimi drabužiai kuria stilių. Jį taip pat formuoja ir daiktai, kuriuos mes nešame su savimi rankose arba kurie yra mums ant pečių. Tokios yra ir kuprinės, kurios skirtos ne tik daiktų turėjimui su savimi, kad ir kur einate, tačiau taip pat ir stiliaus kūrimui, kuris dažnai neatsiejamas nuo aksesuarų įskaitant kuprines bei rankines.

 

diavolesa.lt siūlomos kuprinės moterims yra tai, ko reikia kiekvienai. Tiesiog tai yra universalus daiktas, kuris leis visada svarbiausius ir mažiau svarbius daiktus turėti su savimi. Tiesiog  reikia rasti tokį modelį, kuris Jums labiausiai patinka. Tokiu atveju moteriškos kuprinės bus ne tik kaip daiktų laikymo vieta, tačiau ir Jūsų stiliaus akcentas.

 

Tobulos kuprinės - kiekvienai

 

Diavolesa.lt supranta, kad kiekvienos moters poreikiai kinta. Dėl to siūlydama labai plačią jų pasiūla tiki, kad mūsų kataloge ras tai, kas jai labiausiai tinka. Dėmesio sulaukia ir mokyklinės kuprinės, kurios dažniausiai tinka paaugliams, ir EKO, kurias dažniausiai renkasi tvariai gyvenantys ir ekologijos svarbą suprantantys žmonės.

Mokyklinės kuprinės

 

diavolesa.lt rasite kuprines, kurios yra skirtos mokyklai. Tai dažniausiai jaunimui tinkami modeliai, kurie ryškūs, traukia akis, dažnai puošti įvairiais personažais. Tiesa, tinka ne tik paauglėms, tačiau ir mergaitėms, kurios jau nuo vaikystės supranta, kad gera kuprinė - daugiau pasitikėjimo savimi.

Odinės kuprinės

 

Tiek natūralios odos, tiek dirbtinė kuprinė dažniausiai pasirenkama dėl to, kad ieškoma elegantiško stiliaus laikymo krepšio. Tiesa, papildomas privalumas, kuris ne ką mažiau džiugina yra tai, kad tokios medžiagos firminės kuprinės dažniausiai yra labai patvarios. Taigi, nešiosite daug metų, visada atrodysite puikiai ir tuo pačiu galėsite džiaugtis daiktu, kuris bus dėvimas nuo jaunystės iki brandos. Tiesiog iš odos pagamintos kuprinės - universaliausios, kuris tinka ne tik bet kokio amžiaus, tačiau ir stiliaus moterims.

Kuprinės vyrams

 

diavolesa.lt siūlo įsigyti modelius ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Ar tikrai toks daiktas gali būti klasifikuojamas pagal lytį? Nebūtinai, kadangi yra ir daug unisex modelių. Visgi, štai rankinės-kuprinės dažniausiai patinka moterims, o ne vyrams. Taip pat joms dažniausiai patinka blizgios, su piešiniais ar užrašais. Tuo tarpu vyrai dažniausiai renkasi vienos spalvos, kurios yra klasikinio stiliaus, paprastos.

Kuprinės vaikams

 

Kai mažieji nori atrodyti stilingai - renkasi ne tik gražius drabužius, tačiau taip pat ir stilingas kuprines. Tokios mažos kuprinės labai dažnai yra puoštos įvairiais personažais, kurie vaikui kelia geras emocijas. O labai svarbu, kad kiekvienas mažojo dėvimas akcentas jam tiktų ir patiktų. Tik tokiu atveju jis norės jį dėvėti vėl ir vėl.

Kuprinės paaugliams

 

Geriausias jų apibūdinimas yra miesto kuprinės. Tai dažniausiai yra sportinės, kurios tinka stilingoms merginoms. Pastebima, kad paaugliams labai dažnai patinka juodos, neutralios, kurios galbūt net atrodo elegantiškos. Paprasčiausiai paauglystė yra paslapčių metas, tad norisi tai parodyti net ir per pasirenkamas kuprines.

Laisvalaikio kuprinės

 

Aktyviam laiko leidimui taip pat siūlome rinktis laisvalaikiui skirtas kuprines. Jos yra ne tik madingos, tačiau taip pat ir labai patogios, lengvai derinamos prie bet kokio aprangos.

Kelioninės kuprinės

 

Galiausiai, diavolesa.lt siūlomos kelioninės kuprinės dažniausiai džiugina savo dydžiu. Didelės kuprinės leidžia su savimi turėti visus svarbiausius daiktus ir tuo pačiu juos nešti patogiai. Žinoma, išmatavimai dar nėra viskas, tačiau kai daug keliaujama ir norisi viską turėti su savimi po ranka - specialiai kelionėms kurtos kuprinės tikrai yra geriausias pasirinkimas.

 

Kuprinės pasirinkimas

 

Akivaizdu, kad geriausios diavolesa.lt kuprinės yra labai įvairios, tad reikia skirti dėmesio smulkmenoms, kurios lemia, kad rasite tai, ko ieškote. Pateikiame kelis aspektus, kurie dažniausiai sukonkretina bei pagreitina paieškas.

Pirmiausia kinta kuprinės dydis. Kaip jau supratote, jos gali būti labai didelių matmenų ir dėl to talpinti labai didelį kiekį daiktų ir tuo pačiu jos gali būti mini ir dažniausiai pasirenkamos kaip stiliaus akcentas, kuris padeda atrodyti puikiai.

Kinta, žinoma, ir modelis. Originalios dažniausiai būna su įvairiais užrašais, net blizgios. Juodos - dažniausiai klasikinio stiliaus, taip pat yra dažnai laikomos elegantiškomis. Labai dažnai kuprinės yra pasirenkamos pagal tai - kur bus dėvimos. Vieni modeliai labiausiai tinka ėjimui į darbą, kai tuo tarpu kiti - į vakarėlį. Tikrai taip. Kuprinė tikrai gali būti dėvima ir vakarėlio metu. Tik tuomet dažniausiai pasirenkami formalesni modeliai.

Varijuoja ir medžiaga iš kurios jos yra pagamintos. Stilingos - odinės, kurios tarnauja ilgai, atrodo puikiai. Visgi, ne ką mažiau dėmesio sulaukia ir sintetinio audinio kuprinės, kurios yra labai patvarios. Daugelis renkasi tokias, kurios yra atsparios drėgmei. Dėl to galima sakyti, kad kuprinės taip pat gali būti klasifikuojamos ir pagal sezoniškumą.

Kinta ir jų užsegimo tipai. Nors dažniausiai dominuoja užtrauktukas, tačiau tai tikrai nėra vienintelis pasirinkimas. Štai kelioninės kuprinės dažniausiai turi daugiau užsegimų. Paprasčiausiai tai suteikia ramybę, kad atostogų metu niekas nepavogs piniginės. Kai kurios tikrai yra su minimaliu užsegimu, beveik neturi jokios apsaugos. Taigi, rinktis reikia įvertinus šį aspektą. Kokios reikia Jums ir kokia geriausiai atitinka Jūsų poreikius?

Renkantis kuprinę siūlome kuo daugiau dėmesio skirti ir paties krepšio vidui. Vienos turi didelius skyrius, kuriuose telpa labai daug daiktų. Tiesa, ne visiems toks modelis patinka. Kitos dažniausiai renkasi tokias, kurios turi daug mažų kišenių. Didelis daiktas netilps, tačiau bus galima kur kas paprasčiau ir patogiau palaikyti tvarką. O kuris variantas tinka Jums? Tai dažnai lemia priežastis - kodėl kuprinė yra perkama, tai yra - kas tiksliai joje bus laikoma.

Pasikartosime, kad šiuo metu yra labai mėgstami modeliai, kurie yra neperšlampantys. Tai suteikia galimybę būti ramiu, jog lietingomis rudens dienomis Jūsų daiktai tikrai bus maksimaliai apsaugoti. O to tikrai nori daugelis. Džiugu, kad išpildyti yra gana paprasta.

 

Mūsų modeliai yra labai įvairūs ne tik šiuo metu, tačiau katalogas nuolat pildomas. Esame tikri, kad rasite tokią kuprinę, kuri ne tik geriausiai tinka prie Jūsų stiliaus, tačiau taip pat ir sielos. Nors tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau gera kuprinė - kur kas pozityvesnė diena. O dar geriau turėti kelis modelius, kurie gali būti keičiami pagal nuotaiką.

 

Kuprinės internetu

 

Mūsų siūlomos kuprinės yra labai skirtingos. Jeigu norite, kad jos Jums kainuotų pigiau - siūlome sekti akcijas, kurias mes skalbime gana dažnai. Žinoma, kaina bus mažesnė per išpardavimus, kurie taip pat - aktyvūs. Pigiau - tikrai ne blogiau, kadangi gaminiai - tik pačios geriausios kokybės. Tiesiog pateikiame pasiūlymą pirkti pigiau, tačiau mėgautis daiktu, kuris Jums tarnaus daug metų. Pigios kuprinės turi tokią galią, tad pasinaudokite ja.

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]