Bateliai

Filtruoti pagal
Batų dydis
Dominuojanti spalva
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Greitas pristatymas
Filter

Bateliai – tai kone kiekvienos moters mėgstama avalynė, kuri padeda susikurti elegantišką įvaizdį. Šiandien prekyboje siūlomų batelių pasirinkimas yra itin platus: parduodami įvairūs lakuoti bateliai, smailianosiai bateliai, aukštakulniai ir žemakulniai bateliai, bateliai labutinai, ir t.t. Renkantis batelius internetu tereikia atsižvelgti į keletą svarbiausių tokios avalynės savybių, ir tai jums tikrai padės atrasti tinkamiausius pasirinkimus.

Nuspręskite, kur avėsite naujus batelius

Galbūt ieškote batelių, kuriuos apsiausite eidama į darbą, o gal ieškote išskirtinių batelių ypatingoms progoms? Ir vienu, ir kitu atveju galėsite rasti tikrai platų siūlomų batelių pasirinkimą: kiekvienai dienai puikiai tiks „neutralių“ spalvų žemakulniai bateliai, o įvairioms šventėms – ekstravagantiški aukštakulniai, kurie gali būti pačių įvairiausių modelių bei spalvų. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkti bateliai tikrai sulauks progos pasirodyti viešumoje: deja, kartais nutinka ir taip, kad bateliai tūnodami batų dėžėje taip ir neišvysta dienos šviesos...

Atkreipkite dėmesį į sezoniškumą

Moteriški bateliai gali būti skirti rudeniui ar šiltajam metų laikui, todėl nesuklyskite ieškodamos pačių tinkamiausių. Vasaros laikotarpiui gali tikti bateliai atviru priekiu ir atviru kulnu: kuo mažiau bateliai turės medžiagos, tuo patogiau jausitės. Žinoma, renkantis batelius visada vertėtų pagalvoti apie tai, ar mūvėsite pėdkelnes: jei taip, vertėtų rinktis uždaresnius batelius. Rudens sezonui palanku rinktis tokius batelius, kurie yra atsparūs drėgmei (taip pat nereikėtų pamiršti ir apie šių batelių impregnavimą).

Pasirinkite dominantį batelių tipą

Anksčiau galėjome tik pasvajoti apie batelių atranką pagal tam tikras dominančias savybes, todėl lankymasis avalynės parduotuvėse buvo tikrai ilgas ir varginantis. Laimei, šiandien viskas yra gerokai paprasčiau: renkantis batelius internetu galima pasirinkti tam tikrą jus dominantį tipą, ir tai gerokai pagreitina paieškas. Įvairios batelių kategorijos (bateliai rudeniui, bateliai su platforma, smailianosiai bateliai, proginiai bateliai, bateliai storu kulnu, ir t.t.) padės jums paprasčiau išsirinkti dominančius batelius, taigi, jūsų paieškos bus gerokai greitesnės.

Kokią spalvą pasirinksite?

Bateliai moterims gali būti pačių įvairiausių spalvų: juodi, raudoni, balti, rausvi, aukso ar sidabro spalvos, ir t.t., todėl renkantis batelius vertėtų pagalvoti ir apie tai, kokių spalvų drabužiai užima daugiausiai vietos jūsų spintoje. Įprastai šiltajam metų laikui yra pasirenkami šviesesnių atspalvių bateliai, o rudenį – tamsesni, tačiau tikrai nebūtina tuo vadovautis. Svarbiausia yra tai, kad pasirinkti bateliai puikiai derėtų prie jūsų susikurto įvaizdžio ir leistų jaustis tikrai patogiai.

Oda, eko oda ar tekstilė?

Bateliai moterims gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų, todėl vertėtų atsižvelgti į įvairių galimų pasirinkimų ypatumus. Pavyzdžiui, natūralios odos bateliai yra ilgaamžiškiausi, tačiau eko odos avalynė kainuoja pigiau. Tekstiliniai bateliai įprastai yra ganėtinai pigūs, tačiau nereikėtų pamiršti, kad jie labiausiai tinka sausam orui. Visai nesvarbu, kokias medžiagas nuspręsite pasirinkti, būtina atsižvelgti į batelių priežiūros ypatumus ir laikytis visų svarbiausių rekomendacijų (prieš pradedant avėti batelius juos rekomenduojama impregnuoti, o vėliau naudoti specialias tam tikrai medžiagai skirtas priemones).

Tinkamas batelių dydis

Per maži ar per dideli bateliai tikrai kels diskomfortą, todėl tinkamą avalynės dydį vertėtų rinktis itin atidžiai. Skirtingų gamintojų dydžių standartai gali kiek varijuoti, todėl visada pravartu atkreipti dėmesį į pateiktas dydžių lenteles, kurios jums tikrai padės pasirinkti pačią tinkamiausią avalynę. Jei nutiktų taip, kad įsigyti bateliai netiktų, turėsite galimybę juos grąžinti ar pakeisti kitais, tačiau visada svarbu atidžiai įsiskaityti į prekių grąžinimo taisykles.

Kulno ar platformos aukštis

Turbūt kiekviena moteris yra nustačiusi „ribą“, kokio maksimalaus aukščio gali būti avimi bateliai, todėl renkantis naujus batelius galima pasirinkti tam tikrą kulno ar platformos aukštį (arba aukščio intervalą). Pavyzdžiui, jei žinote, kad geriausiai jaučiatės su tokiais bateliais, kurių kulno aukštis yra 5-8 cm, tą galėsite pažymėti prekių atrankos filtre.

Batelių kaina

Internetu moteriški bateliai gali būti pasirenkami pagal jų kainą: pavyzdžiui, jei pirmiausia norite peržiūrėti pigiausius batelius, pasirinkite prekių rūšiavimą nuo mažiausios iki didžiausios kainos. Atminkite, kad nedidelė batelių kaina nebūtinai apibrėžia avalynės kokybę: kartais ir pigūs bateliai gali tarnauti metų metus, – ypatingai tada, jie jie buvo įsigyti su akcija.