Yra 236 prekių.

per puslapį

Rodoma 1 - 48 iš 236 prekių

Tikriausiai kiekvieno aktyvaus vyro namuose galima rasti vieną, itin svarbų stiliaus (ir ne tik!) elementą – kuprinę. Kasdienybė yra neįsivaizduojama be šio šaunaus aksesuaro. Su tokia teze sutiktų daugelis. Universiteto, treniruočių lankymas, pasivaikščiojimai po parkus, piknikas, važiavimas dviračiu ar paspirtuku, o gal plaukimas baidare dažnu atveju reikalauja talpios ir patogios vietos daiktams susidėti. Ar tai būtų knyga, ar vandens buteliukas, dauguma kuprinių yra užtektinai erdvios visų būtiniausių dalykų sutalpinimui. Moterys šiuo klausimu turi dar keletą alternatyvų: rankines ir mini kuprines - rankines. Vyrams neretu atveju lieka tik klasikinės kuprinės. Dėl šios priežasties, jų pagaminimui skiriami išskirtiniai dizaino ir technikos reikalavimai. „Diavolesa“ internetinėje parduotuvėje rasite tik kokybiškas, patvarias ir stilingas kuprines vyrams.

Pastebėsite, kad siūlome didelį vyriškų kuprinių pasirinkimą. Jų spalvų paletė yra išties plati: juodos, raudonos, žalios, pilkos, mėlynos, rudos, kamufliažinės ir t. t. Šalia visų šių madingų variantų, taip pat pardavinėjame ir odines kuprines vyrams. Tokios kuprinės šiuo metu yra be galo populiarios miestietiškoje, šiuolaikinėje madoje. Užėję į judresnę gatvę Vilniuje ar Kaune, tikrai pamatysite nemažai stilingų praeivių būtent su odine kuprine. Diavolesa.lt siūlomos kuprinės taip pat gali atlikti ir sportinę paskirtį. Dauguma jų yra patogios ne vien tik pasivaikščiojimui, bet ir begiojimui parkuose. Jos taip pat yra itin talpios, tad sportinės aprangos ar sportbačių pernešimas tikrai nebus komplikuotas!

Stilingos vyriškos kuprinės yra parduodamos internetu Diavolesa.lt parduotuvėje. Užėję į kiekvienos prekės puslapį, rasite išsamius aprašymus su keitimo bei grąžinimo, pristatymo sąlygų, išmatavimų duomenimis. Nepražiopsokite vykdomų išpardavimų ir taikomų akcijų, kurių mūsų kataloguose pasitaiko itin dažnai!