AUSKARAI INTERNETU

Ar žinai, ko trūksta, kai sukeli plaukus aukštai? Auskarų! Papuoštos ausys gali suteikti akims spindesio, vizualiai liekninti iš švelninti veido formą. Auskarai tinka net ir tuomet, kai plaukai dengia ausis. Jei sieki bohemiškos merginos įvaizdžio, tuomet tinka didesni, ilgesni auskarai, o jei nori suteikti išvaizdai tik šiek tiek blizgesio - rinkis smulkesnius auskarus. Šioje kategorijoje rasi nepaprastų auskarų modelių, manžečių, tad pasikliauk Diavolesa moto - nebijok eksperimentuoti!

Yra 569 prekių.

per puslapį

Rodoma 1 - 48 iš 569 prekių

AUSKARAI INTERNETU

Auskarai yra ta dalis aksesuarų, be kurių kone visos moterys negali gyventi. Ir ne be reikalo. Auskarai moterims yra tarsi prieskoniai maistui, tad jie turėtų būti kiekvienos moters papuošalų dėžutėje. Šie papuošalai aiškiai atskleidžia charakterį bei stilių ir yra tokia pati moters dalis kaip ir jos rankinė ar makiažas.

Tinkami auskarai pagal veido formą padaro veidą gražesnį ir grakštesnį, išryškina arba, atvirkščiai, sušvelnina subtilius tam tikrai formai būdingus bruožus. Jei Jūsų veidas apvalus, tuomet Jums labiausiai tinka ilgi auskarai, kurie vizualiai prailgina veidą ir kompensuoja jo apvalumą. Siaurą smakrą turinčios širdies formos veido savininkės, turėtų rinktis apversto trikampio formos auskarus. Pailgam veidui (pavyzdžiui, šiek tiek ilgesniam ir plonesniam ovalo formos veidui) puikus pasirinkimas yra žvilgantys, apvalūs įsegami auskarėliai arba auskarai burbulai. Kvadratinio veido savininkėms tinkami vidutinio ilgio kabantys auskarai su apvaliomis detalėmis. Ovaliam veidui tinka beveik visos formos ir dydžiai, bet trikampiai bei įsegami auskarai geriausiai išryškina šiai veido formai būdingus skruostikaulius.

Taigi, nenuostabu, jog dėl tokio auskarų populiarumo ir galios formuoti bei keisti išvaizdą, dizaineriai juos kuria pačių įvairiausių formų, dydžių, dizainų ir medžiagų. Šiandienė pasiūla tokia didžiulė, jog kartais gali būti tikrai sudėtinga išsirinkti. Laimei, norinčioms išvengti ilgų valandų vaikščiojimo po parduotuves ieškant tų vienintelių, geriausia išeitis yra auskarai internetu. Diavolesa.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi masyvūs auskarai su kutais, įvairūs kabantys auskarai, maži ir elegantiški moteriški auskarai bei daugybė kitų, tad tikrai išsirinksite tiek savo veido formai, tiek stiliui labiausiai tinkantį aksesuarą.