ŠIUO METU IEŠKOME: UŽSAKYMŲ ADMINISTRATORĖ (-IUS)

Labas!

Įmonė UAB “Mido idėjos” valdo kelias internetines parduotuves - www.Diavolesa.lt , www.BatuSkveras.lt , www.MiestoMada.lt . Per pastaruosius metus ūgtelėjome ir tapome tarptautine įmone. “Batų Skveras” ir “Miesto Mada” veikia ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje, o nuo 2022 metų Diavolesa tapo tarptautine parduotuve “Diavolesa.com”, tad parduotuvėje perka klientai iš visos Europos.

Šiuo metu ieškome žmogaus, norinčio dirbti ilgą laiką, pilnu etatu užsakymų administratoriaus pozicijoje. Darbo pradžia - lapkričio 3 savaitė. Darbo valandos: 8:30 val. - 17 val. Pietų pertrauka - 30 min. Siūlome:

 • Atlygis už darbą 1300 Eur (prieš mokesčius) (bandomuoju laikotarpiu) ir po 3 mėnesių - 1400 Eur prieš mokesčius.

 • Apmokymas dirbti su viena populiariausių el. parduotuvių sistemų pasaulyje - PrestaShop;

 • Nuolaidos Diavolesa.lt ir kitų įmonės valdomų projektų prekėms;

 • Esame įsikūrę Spaudos rūmuose, 17 aukšte, tad visada malonu pasigrožėti vaizdu pro biuro langus.

Kas yra Diavolesa užsakymų administratorius?

Užsakymų administratorius priima siuntas iš gamintojų ir gautas prekes ruošia pakavimui: žymi gautas prekes Diavolesa sistemoje, atrenka užsakymus, kurie bus vykdomi tądien, sukuria siuntų korteles, atidžiai surenka prekes iš sandėlio konkretiems klientų užsakymams, parenka atitinkamas užsakymo būsenas sistemoje.
Užsakymų paruošimas bei tvarkymas vykdomas naudojant internetinės parduotuvės sistemą. Didžiąją dalį laiko užima darbas kompiuteriu. Šis darbas reikalauja atidumo. Administratorius taip pat sprendžia problemas bendraudamas su klientais telefonu bei el. paštu.
Kiekvienas įmonėje dirbantis žmogus yra komandos dalis, todėl esant reikalui, gali tekti padėti kolegoms su įvairiais smulkiais darbais, siekiant efektyvaus užsakymų vykdymo. Užsakymų administratorius taip pat tvarko prekių grąžinimus.
Ši darbo pozicija ypač tinkama žmogui, kuriam darbas kompiuteriu nėra svetimas.

Darbo pobūdis: 

 • Darbas kompiuteriu naudojant PrestaShop sistemą - lengvai perprantama, populiari tarptautinė interneto svetainių programa, su kuria dirbti mes apmokome. Demo versiją siūlome peržiūrėti čia > PestaShop Demo versija

 • Naujai gautos produkcijos iškraustymas iš dėžių į lentynas - grupavimas pagal spalvas, dydžius bei kitas savybes;

 • Drabužių, aksesuarų, batų paruošimas pakavimui - kruopštus prekių atrinkimas pagal jų spalvas, kodus bei grupavimas pagal pirkėjo užsakymą; atsakingas prekių surinkimas kiekvienam užsakymui;
 • Prekių rezervavimas - atidus prekių rezervavimas klientams, jei tądien gautos dar ne visos jų prekės ir užsakymas bus siunčiamas kitą dieną;
 • Prekių grąžinimų tvarkymas - išpakavimas, duomenų suvedimas į sistemą, grąžintų prekių tvarkymas pagal kliento poreikį jas grąžinti arba keisti;
 • Kiti darbai - esame įmonė, besirūpinanti kelių projektų vystymu, dėl to dirbant gali prisidėti ir kiti įvairūs darbai sklandaus įmonės darbui užtikrinti. Esame pasiruošę apmokyti naujų dalykų bei suteikti kuo daugiau žinių kiekvienam, norinčiam augti bei tobulėti, dėl to labai vertiname žmogaus žingeidumą. :)

Renkantis naują komandos narį, prioritetas bus teikiamas, jei:

 • Turi stiprų atsakomybės jausmą. Jei dirbsi mūsų komandoje, pastebėsi, kaip atsakingai žiūrime į kiekvieno kliento užsakymą. Atsakomybė yra viena iš svarbiausių įmonės vertybių.

 • Pasižymi atidumu. Užsakymus ruošiantis žmogus yra tiesiogiai atsakingas už tai, kad klientas gautų tas prekes, kurias užsakė, todėl ši pozicija reikalauja atidumo.

 • Esi savarankiška (-s). Diavolesa.lt keliskart per metus (pvz. Kalėdų sezonas) patiria ypač didelį užsakymų antplūdį, todėl gali atsidurti situacijoje, iš kurios teks skubiai suktis pačiai (-iam)!
 • Gebi greitai mokytis. Pirmieji Tavo darbo mėnesiai bus kupini naujų dalykų ir intensyvaus mokymosi. Turėsi parodyti, ką sugebi ir kaip greitai įsisavini bei pritaikai naujas žinias.
 • Turi patirties dirbant su PrestaShop sistema. Daugelis elektroninių parduotuvių yra sukurtos naudojant PrestaShop sistemą, todėl jei turi patirties, tai bus naudinga bei sutaupys daug laiko tiek Tau, tiek ir mums. Šios sistemos demo versija yra visiems laisvai prienama, dėl to gali ją apžiūrėti bei pasipraktikuoti čia > PrestaShop Demo
 • Parašysi motyvacinį laišką. Tavo laiškas padės mums daugiau sužinoti apie Tavo iki šiol įgytas savybes, padės suprasti, kodėl norėtum dirbti mūsų siūlomą darbą bei kas Tave motyvuoja. Siekiame pasamdyti žmogų, kuriam šis darbas patiks, jis norės jame dirbti ilgai ir augti kartu su mumis. Motyvacinis laiškas - puiki galimybė atsiskleisti bei peržengti griežtus CV rėmus.

Norėtum būti Diavolesa komandos dalimi ir dirbti kartu su mumis?
Jei susidomėjai mūsų siūloma darbo pozicija, prašome atsiųsti savo CV bei motyvacinį laišką el. paštu info@diavolesa.lt

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad Diavolesa.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.