NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

 

Jei užsakymo suma siekia 60 Eur  - pristatymas Lietuvoje yra nemokamas. Jei užsakymo suma nesiekia 60 Eur  - pristatymas kainuoja nuo 2,90 Eur. Pristatymo kaina priklauso nuo to, kokį pristatymo būdą pasirinksite. Pristatymo būdą galėsite rinktis pirkdami prekes (ketvirtame pirkimo žingsnyje).

PRISTATYMO BŪDAI IR KAINOS

  • Omnivos paštomatai. Pristatymo kaina 2,90 Eur.
  • DPD kurjeris. Pristatymo kaina 3,90 Eur .

PRISTATYMO TRUKMĖ

Kiek truks Jūsų užsakymo pristatymas priklauso nuo to, ar prekė yra sandėlyje, ar ji yra užsakoma iš gamintojų.

  • Jei prekė yra sandėlyje, pristatome per 1 - 3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.*
  • Jei prekės sandėlyje nėra, pristatymo terminas yra 14 - 26 darbo dienos.*
  • Avalynės pristatymo terminas yra 5 - 8 darbo dienos.

    *Pristatymo terminas yra nurodomas prie kiekvienos prekės. Jei Jūsų užsakyme bus prekių, kurių pristatymo terminas 14 - 26 d.d., visą užsakymą išsiųsime tuomet, kai šios prekės bus gautos iš gamintojų. Jeigu norite gauti prekes, kurias šiuo metu turime sandėlyje, greitai, tuomet darykite du atskirus užsakymus, kurių viename būtų tik sandėlyje turimos prekės, o kitame – tik užsakomos prekės.

PRISTATYMO VIETA

Jei pasirinksite pristatymo būdą Omnivos paštomatą, tuomet Jūsų užsakymas bus nusiųstas į pasirinktą paštomatą ir jį atsiimti turėsite iš ten. Apie į paštomatą atkeliavusį siuntinuką būsite informuoti el. paštu ir telefonu (trumpąja žinute).

Kaip atsiimti siuntą iš Omniva paštomato?

Pasirinkus pristatymo būdą Omnivos kurjeriais, pristatant užsakymą, kurjeris su Jumis susisieks telefonu bei atveš siuntinį Jums patogiu laiku.

Prekės, siunčiamos Lietuvos paštu, yra nešamos Jums į namus. Siuntinius neša Lietuvos pašto darbuotojas - paštininkas, todėl telefonu Jums nebus skambinama. Jei paštininkas namie Jūsų neras, tuomet siunta bus parnešta atgal į pašto skyrių, kuriam priskirta Jūsų gyvenamoji vieta. Pašto skyriaus, iš kurio tokiu atveju turėsite atsiimti siuntinuką, adresą matysite ten, kur stebėjote siuntinuko kelią pagal el. paštu gautą nuorodą į www.post.lt siuntų stebėjimo sistemą.

PREKIŲ PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

Prekes į užsienį siunčiame registruotu Lietuvos paštu. Dėl pristatymo į užsienį susisiekite su mumis prieš apmokant prekių užsakymą.
Informacija susisiekimui:
El. paštas: [email protected]
Tel. Nr. +37065358078
GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]

Prekė įtraukta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad Diavolesa.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.