Odinės apyrankės

Filtruoti pagal
Dydis
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Greitas pristatymas
Filter

Odinės apyrankės

Diavolesa.lt yra viena geriausių vietų ieškantiems odinės apyrankės, odos imitacijos apyrankės ir eko odos apyrankės. Mes turime didžiulį pasirinkimą šių prekių, kurias galite rasti mūsų svetainėje.

Odinės apyrankės yra puikus pasirinkimas, jei ieškote patvarios ir stilingos apyrankės. Mes turime daugybę skirtingų stilių ir spalvų, kurias galite pasirinkti, kad atitiktų jūsų asmeninį stilių. Be to, odinės apyrankės yra labai patvarios ir gali išlaikyti savo formą ilgą laiką.

Odos imitacijos apyrankės yra puiki alternatyva tiems, kurie ieško patvarios apyrankės, bet nori išvengti naudojant tikrą odą. Šios apyrankės yra pagamintos iš sintetinių medžiagų, kurios imituoja tikrą odą, tačiau yra labai patvarios ir nereikalauja tokios priežiūros kaip tikros odos apyrankės.

Eko odos apyrankės yra dar vienas puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išlaikyti aplinką ir tuo pačiu metu neatsisakyti stilingų apyrankių. Šios apyrankės yra pagamintos iš perdirbtų medžiagų, tokių kaip audinys ar plastmasė, ir yra labai patvarios bei aplinkai nekenksmingos.

Visos šios apyrankės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patvarios, stilingos ir aplinkai nekenksmingos apyrankės. Apsilankykite mūsų svetainėje Diavolesa.lt ir pasirinkite savo mėgstamiausią apyrankę!

Klausimai ir atsakymai:

1. Koks skirtumas tarp odinės apyrankės ir odos imitacijos apyrankės?

Odinė apyrankė yra pagaminta iš tikros odos, o odos imitacijos apyrankė yra pagaminta iš sintetinių medžiagų, kurios imituoja tikrą odą.

2. Ar eko odos apyrankės yra patvarios?

Taip, eko odos apyrankės yra labai patvarios, nes jos yra pagamintos iš perdirbtų medžiagų, tokių kaip audinys ar plastmasė.

3. Koks yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori aplinkai nekenksmingos apyrankės?

Eko odos apyrankės yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori aplinkai nekenksmingos apyrankės, nes jos yra pagamintos iš perdirbtų medžiagų.

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]

Prekė įtraukta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad Diavolesa.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.