Proginės suknelės

Filtruoti pagal

Dydis
Prekės ženklas
more... less
Filter

Proginės suknelės

Tobulos proginės suknelės internetu leis Jums bet kokios šventės metu atrodyti puikiai ir pasitikėti savimi. Ir jokio skirtumo, ar Jums reikalingos proginės suknelės vestuvėms, o gal proginės suknelės krikštynoms - diavolesa.lt siūlo labai plačią prabangių proginių suknelių pasiūlą, kad kiekviena rastų tokį drabužį, kuris leistų jai pasijusti kaip karalaitei. Žinoma, pas mus siūlomos ir proginės suknelės vyresnėms moterims, tad ras ko ieško kiekviena nepriklausomai nei nuo amžiaus, nei nuo poreikio arba figūros. Jaunatviškos proginės suknelės (ypač jaunoms patinka proginės suknelės baltos) dažniausiai būna ryškių spalvų, net trumpos, o proginės suknelės jaunosios mamai - labiau klasikinės. Tokios dažniausiai yra proginės ilgos suknelės 2022, proginės suknelės ilgomis rankovėmis, dažniausiai vienos spalvos. Štai jaunoms labai patinka proginės suknelės su tiuliu, kuris suteikia žaismingumo. Jeigu norite, kad stilingos proginės suknelės kainuotų pigiau - siūlome sekti akcijas, kurios pas mus yra dažnos. Kaina bus mažesnė, tačiau trumpos proginės suknelės bus itin geros kokybės. Galiausiai, proginės suknelės pigiau - taip pat yra įvairių modelių, kad kiekviena rastų jai tinkamą. Taigi, kai skelbiamas proginių suknelių išpardavimas - verta jas įsigyti net ir tokiu atveju, kai mintyse šventės dar nėra. Juk dažniausiai gražios proginės, vakarinės suknelės gali suteikti galimybę atrodyti nuostabiai, magiškai. O to yra verta kiekviena moteris, kad ir kokie dydžiai jai yra reikalingi. 

Kaip sutaupyti perkant progines sukneles?

Pasikartosime, kad akcijas siūlome dažnai, tad reikia jas sekti ir pasinaudoti pasiūlymais, kai jie yra. Taip pat pas mus perkant daugiau nei už 60 eurų - pristatymas Jums nieko nekainuos.

Koks galimas proginių suknelių pristatymo būdas?

Diavolesa.lt siūlo net kelis užsakytų prekių pristatymo būdus:

Omnivos paštomatai. Pristatymo kaina yra 2,90 eur.

DPD kurjeris. Pristatymo kaina yra 3,90 eur.

Lietuvos paštas. Pristatymo kaina yra 2,90 eur.

Jei užsakymo suma siekia 60 eurų - pristatymas Lietuvoje Jums nieko nekainuos.

Kaip išsirinkti proginę suknelę?▾

Pirmiausia reikia žinoti kokia proga ir kur einant drabužis bus dėvimas. Pasirinkit splavą ir suknelės dydį, kuris Jums bus tinkamas ir su progine suknele jausitės puikiai.

Per kiek laiko pristatomos proginės suknelės? ▾

Suknelių pristatymo terminas yra nuo 5 iki 12 dienų. Jeigu krepšelio suma viršija 60 eurų - prekės yra pristatomos visiškai nemokamai. Pristatome į OMNIVA paštomatus, per paštą arba per DPD kurjerius.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad Diavolesa.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.