Palaidinukės, tunikos ilgomis ir trumpomis rankovėmis. "T" modelio marškinėliai su madingais užrašais bei originaliais paveikslėliais. Derantys marškinėliai porai, draugams.

Yra 65 prekių.

per puslapį

Rodoma 1 - 36 iš 65 prekių

Balti marškinėliai moterims yra tiesiog būtini. Tai – niekada nenuvilianti klasika, itin gelbstinti vieną tų dienų, kai tiesiog negalite nuspręsti, ką apsirengti. Ilgi marškinėliai, "T" formos maikutės, marškinėliai be rankovių, linksmi marškinėliai su įvairiais užrašais, logotipais, simboliais, o gal tiesiog paprasti vienspalviai marškinėliai – kad ir kokius pasirinktumėte, balta spalva tinka visoms progoms, tad belieka tik pajusti dienos nuotaiką ir pasirinkti sau tinkamiausią stilių bei modelį.

Dovanų sezonui artėjant

Išsirinkus tinkamiausius marškinėlius sau, verta pagalvoti ir apie pačius brangiausius žmones, esančius šalia. Originalūs marškinėliai gali tapti puikia dovana, kuri ne tik džiugins, bet ir ilgam primins apie Jus. Jei norite nustebinti savo antrąją pusę, tuomet viena mieliausių idėjų yra džemperiai, kepurės bei marškinėliai poroms. Ši dovana ne tik leidžia kitokiu būdu išsakyti savo jausmus, bet ir padeda išsiskirti iš minios bei atrodyti tikrai unikaliai kartu žengiant miesto gatvėmis.

Prekių filtras

Kuprinės!