Yra 238 prekių.

per puslapį

Rodoma 1 - 48 iš 238 prekių

„Diavolesa“ Jums siūlo išties platų pasirinkimą! Parduodame įvairių stilių, spalvų ir formų kuprines vaikams. Jos puikiai tiks tiek vyresniems, tiek mažiems. Kuprinių dizainai pritaikyti vaikų žaismingumui. Ant kai kurių rasite smagius paveikslėlius, užrašus. Čia tikrai išsirinks kiekvienas berniukas ir mergaitė, arba jiems padės tėveliai.

Ieškant kuprinės mažiesiems, reikėtų atsižvelgti į keletą faktorių: 1. paskirtį; 2. vaiko lūkesčius; 3. kainą. Kodėl būtent šie trys punktai? Nes jų apsvarstymas greitai nuves iki reikiamos prekės.

Paskirties išsiaiškinimas yra esminis. Jums reikia aiškiai žinoti, kokiu tikslu perkate vaikui kuprinę. Ji bus skirta mokyklai, o gal treniruotėms ar išvykoms? Tik nusistatę šio produkto galutinį tikslą, susiaurinsite savo paiešką ir greitai įsigysite naują reikalingą pirkinį.

Kitas nepaprastai svarbus dalykas yra įsigilinimas į vaiko norus. Dažnai mamytės ar tėveliai mano, kad daugelio dalykų atžvilgiu jie turi geresnį suvokimą nei jų atžalos. Tai iš vienos pusės gali būti teisinga, iš kitos - klaidinanti ir netgi žalinga nuomonė. Juk Jūsų sūnus ar dukra kasdien lankosi mokykloje, mato ką kiti vaikai turi ir visiškai natūraliai patys žino, ko nori ir kaip nori atrodyti. Prieš pirkdami naują kuprinę, būtinai pasikalbėkite su savo vaiku. Taip išvengsite galimų nusivylimų.

Nors kainą ir aptariame paskutinę, bet tai tikrai yra reikšmingas aspektas. Kaip žinia, geros vaikiškos kuprinės neretai būna gan brangios, todėl tėveliai nusprendžia pirkti, kad ir prastesnį, bet pigesnį variantą. Pigios kuprinės gali turėti mažiau kišenėlių ir skyrelių, būti mažiau funkcionalios, nors galbūt lengvos ir patogios nešiojant kasdien. Brangios kuprinės gali turėti begales kišenėlių ir funkcijų, bet neretai jos būna sunkios. Pagalvokite, kad kai vaikas prisidės knygų ir daiktų, kuprinė gali dar labiau pasunkėti. Turite pasitarti su savo vaiku ir išsiaiškinti jo poreikius, įvertinti minėtus faktorius, dėvėjimo pobūdį bei pagal tai spręsti, kurią kuprinę rinktis.

Prekybą vykdome internetu. Visus išsamius prekių aprašymus su išmatavimais, pagaminimo medžiagomis, kaina, pristatymo ir grąžinimo sąlygomis rasite kiekvienos prekės puslapyje. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis telefonu +37065358078 arba el. paštu - info@diavolesa.lt . Mums malonu padėti Jums rinktis!