KAKLO PAPUOŠALAS

Diavolesa kaklo papuošalų, kolje įvairovė stebina, tad dažnai net būna sunku išsirinkti! Nepanikuok - vieno kaklo papuošalo visoms progoms nepakanka bet kokiu atveju. Būtina turėti vieną, kuris yra kasdieniškesnis, labiau pritaikomas prie tokių drabužių, kurių turi daugiausiai. Kitą rinkis vakarui - puošnesnį, su daugiau tviskančių detalių. Šiuo metu vieni madingiausių kaklo papuošalų yra čokeriai.

Yra 279 prekių.

per puslapį

Rodoma 1 - 48 iš 279 prekių

KAKLO PAPUOŠALAS

Kaklo papuošalas yra neatsiejamas kiekvienos moters ir merginos aksesuaras, pagyvinantis ir suteikiantys išskirtinumo net paprasčiausiai aprangai. Madingi kaklo papuošalai yra tokie įvairūs, kad juos pagal savo stilių ir gyvenimo būdą išsirinkti gali kiekviena. Renkantis kaklo papuošalą verta atkreipti dėmesį ir į savo veido formą. Ilgi kaklo papuošalai idealiai tinka norinčioms pailginti kiek kvadratinį ar trikampį veidą. Tuo tarpu deimanto ar ovalo formos veidui tinkamesni trumpesni masyvūs kaklo papuošalai arba medžiaginiai kaklo papuošalai. O štai kaklo papuošalas ant grandinėlės suteikia balanso apvaliam veidui.

PAKABUKAI

Kaip ir kaklo papuošalai, taip ir pakabukai ant kaklo moterims yra labai svarbi stiliaus detalė. Net ir segint tą pačią grandinėlę, skirtingi kaklo pakabukai suteikia galimybę kas kartą atrodyti vis kitaip. Pakabukai su užrašais ar reikšmingais simboliais leidžia išreikšti savo pomėgius, charakterį, ar net gyvenimo būdą. Pakabukas su vardu arba pakabukai su vardo raide padeda išsiskirti bei atskleisti savo individualumą. O pakabukai draugams, vadinamieji best friends pakabukai, gali būti ideali dovana geriausiam draugui ar draugei ir taip net sutvirtinti draugystę.

GRANDINĖLĖS

Pakabukai ant kaklo nebūtų išbaigtas aksesuaras be derančios moteriškos grandinėlės. Grandinėlės ant kaklo moterims būna pačios įvairiausios - ilgos, trumpos, auksinės, sidabrinės, bronzinės, ar net juodos spalvos. Ilgas kaklo papuošalas ant grandinėlės gali būti tiek elegantiškas, tiek jaunatviškas, tiek ir iššaukiantis bei atkreipiantis dėmesį. Diavolesa.lt elektroninėje parduotuvėje esančios grandinėlės moterims ir merginoms siūlomos kartu su stilingais pakabukais. Ieškančioms minimalistinio dizaino grandinėlės ant kaklo, puikiai tiktų iš aukso spalvos grandinėlės ir pakabučių pagamintas kaklo papuošalas “Minimalistic.” Norinčioms masyvesnio grandinėlės ir pakabuko derinio, gali patikti modernaus dizaino kaklo papuošalas “Geometric Deer,” vaizduojantis elnią. Visi šie ir kiti kaklo papuošalai internetu gali būti įsigyjami Diavolesa.lt elektroninėje parduotuvėje. 

Kategorijos

Prekių filtras

Greitas pristatymas v
Kuprinės!
PARDUOTUVĖS ĮVERTINIMAS
Kategorijos " Kaklo papuošalai " įvertinimas yra 4.605 , remiantis 387 pirkėjų atsiliepimais!