Tai - tikras suknelių rojus, kurį privalai pamatyti savo akimis. Ne tik kasdieniškos, bet ir puošnios, iš koto verčiančios suknelės Tavo ypatingoms progoms. Diavolesa parduotuvė garsėja sugebėjimu pasiūlyti gražias, kokybiškas suknutes už ypač patrauklią kainą. Be to, daugumą Diavolesa suknelių jau gali įsigyti pagal savo ūgį. Taigi, dar daugiau šansų, kad įsigyta suknelė Tau idealiai tiks! Visos suknelės siunčiamos pirkėjoms originaliose Diavolesa dėžėse, tad Tau nereikės jaudintis, ar suknelė atlaikys kelionę iki Tavęs - tuo jau pasirūpinta! Pirkinį gausi rūpestingai supakuotą, išlygintą bei paruoštą vilkėti.

Yra 160 prekių.

per puslapį

Rodoma 1 - 36 iš 160 prekių

SUKNELĖS MOTERIMS INTERNETU

Kaip įsigyti suknelę internetu?

Diavolesa.lt parduodamos ne tik suknelės vasarai, bet ir šiltos suknelės rudeniui ir žiemai. Vasarines sukneles internetu nusipirkti taip pat paprasta kaip ir kitus drabužius. Internetinėje parduotuvėje pasirinkite suknelę, reikiamą jos dydį, spauskite mygtuką, kuris įdės prekę į krepšelį. Prekių krepšelyje suveskite pristatymui reikalingus duomenis, pasirinkite pristatymo bei apmokėjimo būdą. Viskas! Taip paprasta, kad sunku sustoti. :) Suknelė bus pristatyta Jums per terminą, kuris nurodytas suknelės aprašyme.

ILGOS SUKNELĖS VASARAI

Populiarios vasarinės suknelės 2018 - 2019

Tau įdomu, kokios suknelės madingos? Puiku, mums patinka pirkėjos, besidominčios mada! Trumpai aptarkime tendencijas. Be abejo, vasarą visada madingos lengvo audinio suknelės. Lengvos vasarinės suknelės leidžia jaustis patogiai, gražiai ir džiaugtis vėjo gaiva. Lengva suknelė nebūtinai turi būti iš šifono. Malonu vilkėti ir plataus kirpimo medvilninę suknelę, o kai kam patinka ir natūralios lininės suknelės.
Šiais metais mūsų širdis vėl virpina ilgos suknelės. Jos ypač mėgstamos atostogų metu, nes pridengia odą nuo saulės spindulių. Taip, saulės gali būti ir per daug! Ilgos suknelės ilgomis rankovėmis madingos net ir vasarą. Tokių suknelių audinys būna plonas ir lengvas, kad jaustumėte maksimalų komfortą. Madingos ilgos suknelės 2018 - 2019: ilgos gėlėtos suknelės, ilgos suknelės su skeltuku, lininės ilgos suknelės, ilgos suknelės su rankovėmis. Bene madingiausios yra gėlėtos ilgos suknelės.

Bendra tiek ilgų, tiek ir trumpų vasarinių suknelių mados tendencija - atviri pečiai. Tendencija nėra nauja, tačiau ji nesitraukia. O kodėl turėtų? :) Suknelės atvirais pečiais yra labai moteriškos ir nuostabiai pabrėžia pečių liniją.

Suknelės rudeniui ir žiemai 2018 - 2019

Lietuvoje - ne tik pavasaris ir vasara. Žinoma, gaila, tačiau tuo pat metu ir smagu - juk galime vilkėti ne tik vasarines, bet ir šiltas ilgarankoves ar net megztas sukneles. Tad kokios yra tokių suknelių tendencijos? Tendencija numeris vienas tikriausiai nieko nenustebins - juoda suknelė. Šalti orai ir mažai saulėtų dienų visgi į naudą - galime drąsiai spintoje turėti net kelias skirtingas juodos spalvos sukneles. Juoda spalva yra klasikinė, tinka beveik visoms moterims, be to, lieknina. Juoda klasikinė suknelė yra kasdienis išsigelbėjimas daugeliui merginų. Rudenį ir žiemą populiarios yra juodos suknelės ilgomis rankovėmis. Suknelės rudeniui turėtų būti ilgomis ar bent pusilgėmis rankovėmis. Viena iš priežasčių - šiluma. Antroji priežastis - keistai atrodo rudens ir žiemos sezoną apnuoginta per daug kūno. Palikime tai vasaros sezonui. :) Be abejo, šiltos rudeninės suknelės nebūtinai turi būti juodos spalvos. Ypač madinga rudenį yra tamsiai raudona ir tamsiai žalia drabužių spalva. Tamsiai žalia suknelė atrodo lyg siūta miško fėjų. Ši spalva yra madinga ir tinka daugeliui moterų. Žiemą madinga ryški raudona spalva, taip pat suknelės su žvyneliais. Raudona suknelė ypač tinka Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių periodui. Diavolesa.lt šventinės suknelės ir tendencijos čia.

TUNIKOS MOTERIMS

Kuprinės!