LEGINSAI

Yra 23 prekių.

Rodoma 1 - 23 iš 23 prekių

LEGINSAI

Mažai kam žinoma, jog leginsai turi turtingą istoriją, prasidedančią prieš keletą amžių, kuomet Renesanso periodu, pirmiausia dėl šilumos ir apsaugos tampres ėmė dėvėti vyrai. Bėgant amžiams leginsus dėvėti pradėjo ir moterys, o pastaraisiais metais jos itin išpopuliarėjo kaip praktiškas kasdienis rūbas, tinkamas tiek sportui, tiek laisvalaikiui.

Moteriškos tamprės dėvimos derinant jas su įvairiausiomis ilgesnėmis palaidinėmis, megztiniais ar tunikomis. Šis universalumas ir daro tampres tokiu populiariu ir madingu rūbu, leidžiančiu sukurti daugybę skirtingų tiek kasdienių, tiek puošnesnių derinių, todėl visada pravartu turėti keletą tamprių savo rūbų spintoje.

Juodos tamprės moterims, derinamos su spalvotomis tunikomis ir šviesiais balerinos tipo bateliais, atrodo itin įspūdingai, o raštuoti bei spalvoti moteriški leginsai puikiai tinka norint sukurti ryškų ir dėmesį prikaustantį vasarišką įvaizdį. Ieškodamos tinkamiausio derinio savaitgaliui su draugais, mūvėkite tampres su madingais sportiniais bateliais ir ilgais marškiniais arba rinkitės retro stiliaus batus bei laisvą švarką.

TAMPRĖS SPORTUI

Sportinės tamprės moterims itin išpopuliarėjo tarp jaunesnės kartos madisčių, o augant jų populiarumui šiandien jos kuriamos įvairiausių spalvų, raštų ir stilių. Spalvingos, gražiais raštais margintos sportinės tamprės puikiai tinka lankančioms jogą ar pilatesą. Kamufliažinės arba juodos tamprės su derančiu sportiniu džemperiu yra geras pasirinkimas, jei labiausiai mėgstate sportuoti treniruoklių salėje. Visgi, kad ir kokias tampres sportui ar aktyviam savo laisvalaikiui bepasirinktumėte, tampri ir maloniai priglundanti medžiaga užtikrins, jog sportuodama jausitės patogiai ir stilingai.

Taigi, tamprės reikalingos ne tik ruošiantis į sporto salę, bet ir į pasimatymą mieste. Leginsai šiais laikais yra svarbi kiekvienos merginos spintos dalis, tad atsinaujinkite ir tampres internetu įsigykite iš Diavolesa.lt elektroninės parduotuvės.

Prekių filtras

Gamintojas v
Greitas pristatymas v
Kuprinės!