Yra 226 prekių.

per puslapį

Rodoma 1 - 48 iš 226 prekių

Kuprinė – bene vienas iš svarbiausių mokinio pirkinių. Kuprinių mados tendencijos lygiai taip pat greitai keičiasi, kaip ir drabužių, o mūsų mažiesiems juk yra be galo svarbu, kad jų stilius atitiktų karščiausią madą. Todėl, tėveliai, ieškantys vaikams naujos kuprinės, be jokios abejonės turėtų atsižvelgti ne tik į jos talpą, skyrelių ir kišenėlių skaičių, bet ir į dizainą. 

„Diavolesa“ pardavinėjamos mokyklinės kuprinės yra pritaikytos visiems vaikams, tiek berniukams, tiek ir mergaitėms. Su jomis tiek pirmokui, tiek penktokui bus paprasta kasdien į mokyklą neštis vadovėlius, sąsiuvinius, kūno kultūros aprangą, knygas ir kitas priemones. Patogios, stilingos kuprinės pasitarnaus ne tik pernešant daiktus iš vienos vietos į kitą. Jos taipogi suteiks Jūsų vaikui taip trokštamą įvaizdį, praskaidrins retkarčiais ne tokias įdomias dienas mokykloje. 

Madingos ir kokybiškos kuprinės puikiai tiks ne tik pradinukams, bet ir paaugliams. Šiuo metu kataloguose yra išties daug pasirinkimo jaunimui. Čia rasite įvairių spalvų ir formų! Šmaikštūs užrašai, mieli paveiksliukai ar piešiniai tikrai patiks kiekvienam stilingą išvaizdą vertinančiam jaunuoliui. 

„Diavolesa” taip pat parduoda gražias kuprines vyresniems vaikinams ir merginoms. Nors kartais atrodo, kad abiturientai visą savo laiką ir dėmesį koncentruoja į ruošimąsį būsimiesiems egzaminams, dauguma jų vis tiek kiekvieną rytą mąsto apie stilingą apsirengimą, kuris neretai lemia jų socialinio gyvenimo kokybę. Šiems moksleiviams siūlome solidžias, bet stilingas mokyklines kuprines. Jos nėra per daug ryškios ir iššaukiančios, todėl nepriekaištingai tinka prie brandaus įvaizdžio.  

Vaikiškos ir paaugliškos mokyklinės kuprinės internetu Diavolesa.lt - dairykitės svetainėje taikomų akcijų ar vykstančių išpardavimų ir nepražiopsokite progos pasiruošti naujiems mokslo metams pigiau!