Sėdmaišiai


Sėdmaišiai

Diavolesa.lt yra internetinė parduotuvė, kuri siūlo didelį pasirinkimą sėdmaisių vaikams ir suaugusiems. Mūsų sėdmaišiai yra aukštos kokybės ir skirti tiek mažiems, tiek dideliems.

Didelis sedmaišis . Šie sėdmaišiai yra idealūs , kurie nori patogiai pasėdėti ir atsipalaiduoti po ilgos dienos mokykloje ar  darbe. Mes siūlome daugybę skirtingų didelių sėdmaisių spalvų ir modelių, tad kiekvienas ras sau tinkamą variantą.

Mūsų vaikiski sedmaisiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl jie yra patvarūs ir ilgaamžiai. Be to, mes siūlome ne tik sėdmaišius, bet ir kitus vaikų kambario interjero elementus, kurie puikiai dera su mūsų sėdmaišiais.

Sėdmaišiai vaikams yra ne tik patogūs, bet ir labai praktiški. Jie yra lengvai valomos ir tvarkingos, tad tėvams nereikia nerimauti dėl to, kad vaikai sugadins sėdmaišius žaidžiant ar valgydami užkandžius.

Apsilankykite Diavolesa.lt ir raskite sau patogų ir stilingą sėdmaišį !

Klausimai ir atsakymai: 

1. Ar Diavolesa.lt siūlomi sėdmaišiai yra aukštos kokybės?

Taip, mūsų sėdmaišiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl jie yra patvarūs ir ilgaamžiai

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]

Prekė įtraukta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad Diavolesa.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.