Stikliniai puodeliai, stiklinės


Stikliniai puodeliai, stiklinės

Sveiki atvykę į Diavolesa.lt parduotuvę, kurioje galite rasti platų stiklinių puodelių asortimentą kavai ar arbatai gerti. Mūsų parduotuvėje yra daugybė puodelių variantų, tačiau šiandien norime jums pristatyti mūsų dvigubo stiklo puodelių kolekciją.

Dvigubo stiklo puodeliai yra ypatingi tuo, kad jie turi dvi stiklo sienelės. Tai ne tik atrodo stilizuotai, bet ir puikiai izoliuoja jūsų gerimą, kad jis būtų ilgiau šiltas ar šaltas. Be to, šie puodeliai saugūs naudoti, nes jie nesudega. Tai ypač svarbu, jei puodelis naudojamas kavai gerti, kadangi gali būti pavojinga, jei netikėtai susilieja karštas gėrimas ant odos.

Mūsų dvigubo stiklo puodelių kolekcija apima puodelius, skirtus kavai ir arbatai gerti. Jie gali būti naudojami ne tik savo paties malonumui, bet ir svečiams. Puodelių talpa yra nuo 150 ml iki 500 ml, todėl puodeliai tinka visiems poreikiams.

Mūsų stikliniai puodeliai kavai ir arbatai yra gaminami iš aukštos kokybės stiklo, kuris yra ne tik tvirtas, bet ir atsparus temperatūrai. Šie puodeliai yra tinkami naudoti mikrobangų krosnelėje, tačiau rekomenduojame vengti aukščiausios temperatūros ir pernelyg ilgo naudojimo.

Klausimai ir atsakymai:

1. Kokie yra privalumai naudojant dvigubo stiklo puodelius kavai ar arbatai gerti?

Dvigubo stiklo puodeliai yra ypatingi tuo, kad jie turi dvi stiklo sienelės, kurių tarpą užpildo vakumas. Tai ne tik atrodo stilizuotai, bet ir puikiai izoliuoja jūsų gerimą, kad jis būtų ilgiau šiltas ar šaltas. Be to, šie puodeliai saugūs naudoti, nes jie nesudega.

2. Ar mūsų stikliniai puodeliai yra atsparūs temperatūrai?

Taip, mūsų stikliniai puodeliai kavai ir arbatai gerti yra gaminami iš aukštos kokybės stiklo, kuris yra ne tik tvirtas, bet ir atsparus temperatūrai. Šie puodeliai yra tinkami naudoti mikrobangų krosnelėje, tačiau rekomenduojame vengti aukščiausios temperatūros ir pernelyg ilgo naudojimo.

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]

Prekė įtraukta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad Diavolesa.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.