DŽEMPERIAI JAM IR JAI

Yra 6 prekių.

Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių

DŽEMPERIAI JAM IR JAI

Nors visi esame unikalūs, įsimylėję dažnai norime tapatintis su savo antrąja puse ir visam pasauliui parodyti, kaip puikiai tinkame vienas kitam. Tai padaryti padeda vienodi drabužiai poroms, tokie kaip džemperiai poroms, megztiniai poroms ir artėjančiu šventiniu laikotarpiu itin aktualus rūbas - kalėdiniai megztiniai poroms.

Mėgstantiems patogų laisvalaikio stilių, tikrai patiks derantys vienodi džemperiai porai (kitaip - bliuzonai poroms). Itin populiarus šios kategorijos pasirinkimas yra džemperiai poroms king queen. Šie džemperiai jam ir jai ne tik leis jaustis esant tikru karaliumi ir karaliene, bet taip pat padės žengti koja kojon su mada.

DŽEMPERIAI, MEGZTINIAI POROMS

Orams atvėsus taip ir norisi kažko šilto bei jaukaus. Tuos, kas ir šaltuoju sezonu nori skleisti savo jausmus antrajai pusei dėvėdami vienodus drabužius, gelbsti pašiltinti porų džemperiai arba mieli megztiniai poroms, abiems suteikiantys šilumos ir komforto. Vienodi megztiniai jam ir jai ne tik šildo, bet ir leidžia išsiskirti bei kaskart apsivilkus primena tą ypatingą žmogų.

KALĖDINIAI MEGZTINIAI POROMS

Artėjant šventiniam sezonui, kalėdiniai megztiniai poroms yra tiesiog privalomas pirkinys. Kalėdiniai megztiniai jam ir jai yra amžina šaltojo sezono mados klasika, leidžianti išsiskirti iš minios.

Nežinote, ką žiemos švenčių proga padovanoti dviems įsimylėjėliams? Puikia ir itin džiuginančia dovana gali tapti kalėdiniai megztiniai porai. Tad parodykite meilę ir apdovanokite šilta bei jaukia dovana savo brangiausius žmones.

Prekių filtras

Gamintojas v
Greitas pristatymas v
Kuprinės!