Medžiaginiai maišeliai

Filtruoti pagal
Dydis
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Greitas pristatymas
Filter

Medžiaginiai maišeliai

 

Kai norisi kasdien atrodyti stilingai - siūlome rinktis akcentus, kurie gali būti beveik nematomi, tačiau išties - labai reikšmingi. Tokie yra medžiaginiai maišeliai, kurie tikrai gali būti vadinami pačiu svarbiausiu stiliaus akcentu. Jie - skirti ne tik nešti daiktams, tačiau ir kurti stilių, galiausiai, skleisti savo pažiūras.

 

diavolesa.lt siūlomi maišeliai yra labai įvairūs, tad kiekviena ras tokius, kurie jai labiausiai tinka. Jie pirmiausia kinta savo medžiaga, kuri lemia ne tik maišelio “kritimą”, tačiau ir būsimą priežiūrą: medvilniniai, lininiai ir kiti. Labai mėgstami su logotipu, kuris dažniausiai parodo žmogaus požiūrį  į įvairius dalykus. Nuo LGBT tematikos, iki Vegan bei kitų. Patogūs neaustinės medžiagos maišeliai su rankomis taip pat kinta ir savo dydžiu. Pirkiniams dažniausiai pasirenkami didesni, o kasdienai tikslo link - ne tokie masyvūs. Ir dideli, ir maži geros kokybės, tokie, kokių nori kiekvienas. Svarbiausia, kad pirkinių maišeliai tiktų Jums. Tad juos renkantis reikia nepamiršti įvertinti stiliaus, kuris bus derinamas prie konkrečios aprangos. Juk taip įdomu, kai maišelis pasako daugiau nei žodžiai ir net mezga naujas pažintis gatvėje. Įsigykite ir ne tik visada turėkite kur laikyti daiktus, tačiau taip pat ir atrodykite stilingai.

 

Daugkartiniai maišeliai yra ekologiški, tad juos renkasi tie, kurie nori gyventi tvariai su gamta. Svarbiausia, kad daugkartinio naudojimo maišeliai yra tikrai patvarūs, tad jais galima nešti ir labai sunkius nešulius - jie išliks patvarūs, svarbiausia - atlaikys rankenos. EKO pasirinkimas turėtų būti kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalis, tad net ir renkantis, atrodo, tokią smulkmeną kaip maišelius - reikia to nepamiršti. Perkant internetu - kaina bus pati geriausia, o diavolesa.lt reguliariai siūlomos akcijos - padės dar sutaupyti.

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]

Prekė įtraukta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad Diavolesa.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.