Rankšluosčiai


Rankšluosčiai

Mūsų asortimente rasite platų pasirinkimą rankšluosčių įvairioms situacijoms - nuo kasdienių vonios rankšluosčių iki stilingų paplūdimio ranksluoščių.

Mūsų vonios rankšluosčiai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių puikų vandens sugėrimą ir ilgaamžiškumą. Pasirinkę mūsų vonios rankšluosčius, galite būti tikri, kad Jūsų kūnas bus gerai išdžiūvęs ir švarus po kiekvieno vonios. Mūsų rankšluosčių dydžiai skiriasi, todėl rasite tinkamą rankšluostį tiek mažesniam, tiek didesniam žmogui.

Mūsų paplūdimio rankšluoščiai yra idealūs Jūsų atostogų reikmėms. Jie pagaminti iš kokybiškų medžiagų, užtikrinančių puikų vandens sugėrimą ir greitą džiūvimą. Mūsų rankšluosčių spalvų ir raštų pasirinkimas leis Jums pasirinkti savo stiliaus atitinkančią rankšluostį. Be to, mūsų paplūdimio rankšluoščių dydžiai yra dideli, todėl galite lengvai pasidengti po jų ir apsaugoti savo odą nuo saulės.

Mūsų dideli rankšluoščiai yra puikus pasirinkimas po vonios ar dušo. Jie užtikrina puikų vandens sugėrimą ir greitą džiūvimą, o jų didelis dydis leidžia lengvai pasidengti ir išdžiūti po vonios ar dušo. Mūsų dideli rankšluoščiai taip pat gali būti naudojami kaip plačių kampų skėčiai arba antklodės. Jų spalvų ir raštų pasirinkimas leidžia pritaikyti juos prie bet kokios interjero spalvos.

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]

Prekė įtraukta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad Diavolesa.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.