Artėjant naujiems mokslo metams, ne viena mergina (ir ne vienas vaikinas!) nori atnaujinti garderobą, o ypač svarbi tampa kuprinė, kurią daugeliui tenka nešioti kasdien. Kad dienos mokykloje nebūtų nuobodžios, pasirūpinome stilingais aksesuarais: kuprinės, pieštukinės, kuprinytės - maišeliai, prisegami kuprinių aksesuarai, eko krepšiai knygoms ir kitas reikalingas “stuff”. Be abejo, sulaukiu daug elektroninių laiškų ir žinučių bei komentarų socialiniuose tinkluose su klausimais apie kiekvieną kuprinę - ar patvari, ar labai tepasi, ar (ir kiek stipriai :O) kuprinės yra paminkštintos... Norėdama palengvinti savo mylimos asistentės, atsakinėjančios Jums į el laiškus, dieną, nusprendžiau pasidalinti asmeniniais ir visos mūsų komandos įspūdžiais apie kuprines. Paskaityk - gal būt iš karto nuspręsi, kurią Diavolesa.lt kuprinę pirkti šiais metais! :)

Mi - Pac

Mi-Pac yra angliškas prekės ženklas, kurį jau antrus metus galite įsigyti Diavolesa.lt parduotuvėje. Kokybė - labai gera. Be abejo, Mi-Pac kuprinę turiu ir pati. Asmeninė patirtis: kuprinė dėvisi sunkiai, petnešos suminkštėja ir prisitaiko prie kūno jau pirmą nešiojimo dieną. Daugelyje šio gamintojo kuprinių yra speciali guminė laido išvestis, kurią galėsite naudoti ausinių ar nešiojamųjų kolonėlių laidui. Beje, tai kuprinės, kurios ne tik turi vidinę kišenę kompiuteriui, tačiau yra ir speciali sagtis su limpančiu užsegimu jam prisegti. Mi-Pac kuprinių dugnas yra kietesnis, lyginant su kitomis kuprinėmis. Manau, kad šią kuprinę galima nešioti net dvejus mokslo metus, nors, kaip ir su drabužiais bei batais - jei nesaugomi, dėvisi greičiau.
Mi-Pac kuprines galima skirstyti į kelias grupes. Viena - tai “Classic” (“Klasikinės”) kuprinės. Jų kaina yra mažesnė, dizainai - paprastesni, kasdieniški ir neįpareigojantys. Tai kuprinės su pavadinimais “Classic”, “Stars”, “Nordic”. Ši kolekcija nuo pat jos sukūrimo pradžios kito mažai, o tai pateisina jos vardą - klasikinės kuprinės.


Kita Mi-Pac kuprinių grupė - “Gold” (“Auksinė”) kolekcija, kurios pavadinimas taip pat atspindi kolekcijos pagrindinę idėją - tai išskirtinės, prabangiai atrodančios kuprinės, pagamintos iš brangesnių, madingų medžiagų. “Gold” kuprines galite pritaikyti prie savo stiliaus ir nešioti kaip išskirtinį aksesuarą vietoje įprastos ir kiek pabodusios rankinės. Šioje kolekcijoje yra “Tumbled”, “Rubber”, “Perf”, “Cracked”, “Script”, “Patent” ir kitos panašios kuprinės. Be abejo, daugelis mėgsta tokią kuprinę nešioti ir mokykloje. Aš už - man patinka išskirtinis stilius, gera kokybė, aksesuarai, kurie pasako daugiau nei žodžiai!

"Full Print" kuprinės

Ryškios, madingos, originalios ir jų neįmanoma nepastebėti! Diavolesa.lt parduotuvėje yra dvi tokių kuprinių “šeimos”. Vienos yra pasiūtos vien iš “Full Print” medžiagos, t.y. net ir jų petnešos yra apsiūtos spalvota “Full Print” medžiaga. Tokios yra “Marble Dark”, “Emoji”, “Galaxy” ir panašios kuprinės. Jų petnešos yra minkštos, ties nugara taip pat paminkštintos. Kai kurios tokio modelio kuprinės yra lengvesnės, tačiau kokybe ir patvarumu nenusileidžia storesnės ir sunkesnės medžiagos “Full Print” kuprinėms.

Kitos kuprinės, kurias taip pat vadiname “Full Print”, spalvotą spaudą turi tik priekyje, bet yra labiau pritaikytos mokyklinėms reikmėms, turi du visisškai atskirus skyrius. Viename iš skyrių yra specialios dėtuvės rašikliams. Abu variantai yra tinkami mokyklai (dažnai sulaukiame klausimo “ar kuprinė tinkama mokyklai?”), tačiau kuprinės su spauda tik priekyje yra labiau pritaikytos jaunesnių moksleivių poreikiams. Tokios yra kuprinės “Flamingo”, “Palm”, "Boho Turquoise".

Diavolesa kuprinės su užrašais ir paveikslėliais

Šios kuprinės pažįstamos daugeliui - linksmi užrašai bei paveikslėliai, madingos spalvos traukia akį ne tik Diavolesa.lt parduotuvėje, bet ir Lietuvos miestų gatvėse. Visada apsidžiaugiu pamačiusi pirkėjas su šiomis kuprinėmis. Labai malonu gauti Jūsų nuotraukų! Kaip jau daugelis Jūsų pastebėjote ar gal būt girdėjote iš draugų, kuprinės pasižymi gera kokybe, universalumu, ilgaamžiškumu. Jos labai patogios, o petnešos pritaikytos didesniam svoriui, plačios ir šiek tiek lenktos, be abejo minkštos. Jas puošia originalūs Diavolesa.lt dizainai, pagaminti pagal specialų užsakymą. Tai kuprinės “Allergic to School”, “Troublemaker”, “Hehe Ok”, “Meow” ir kitos.

Diavolesa kuprinės - “Patches” kolekcija

Trend'ai yra trend'ai ir kartais tenka tiesiog pamesti dėl jų galvą. Šiuo metu esu pamišusi dėl gėlių! Džiaugiuosi galėdama pranešti, kad gėlių motyvai jau pasirodė Diavolesa.lt parduotuvėje ir ne bet kokiu pavidalu, o pačiu kiečiausiu - gėlės puošia kuprines ir puikiai dera su šmaikščiais ir prasmingais užrašais. Pavyzdžiui, dabar galite įsigyti kuprinę su užrašu "School ruined my life".

Plačiau apie pačią kuprinę: toks pat kokybiškas ir patvarus modelis, minkštos petnešos ir paminkštinta ties nugara, pati kuprinė lengva, o tai aktualu, kai reikia nešti knygas. Gėlės pridėtos karštuoju presu ir yra ypač aukštos kokybės, sodrių spalvų. Man asmeniškai labai patinka mėlynos spalvos kuprinė su gėlėmis ir užrašu: “Not Interested”. Mėlyna spalva labai dera su gėlių motyvais. Be abejo, jau dabar matyti, kad juodos kuprinės su gėlėmis visgi yra populiaresnės ir užkariauja merginų širdis ❤

Siūlau apžiūrėti visas šių metų “top” kuprines >> 2017 metų kuprinių kolekcija

- Diavolesa ✾ ✿ ❀