Kamile, malonu, kad sutikai su mumis pasikalbėti. Turi išties daug sekėjų! Kaip jauteisi, kai pasiekei pirmąjį 1000 sekėjų, ir kaip jautiesi dabar, turėdama 10000 sekėjų auditoriją?

Buvo labai netikėta, kai pasiekiau 1000 sekėjų instagrame. Dar tuo metu nežinojau, kas yra influenceris, marketingas ir kaip galiu savo sekėjams padėti apsispręsti ar produktas, paslauga, prekė yra verti dėmesio! Laikui bėgant, vis labiau pradėjau domėtis tuo ir tobulėti šioje srityje. O sekėjų darėsi vis daugiau . Niekada negalvojau, kad galiu būti kažkam įdomi ir pasiekti 10000 sekėjų. Dabar, turėdama tiek sekėjų, noriu įdėti kuo daugiau pastangų, kad jie liktų patenkinti mano “kontentu”.

Anksčiau man tikrai visada rūpėjo, ką apie mane pasakys kiti. Dabar bandau būti tokia, kokia esu. O draugišką kritiką visada priimu ir stengiuosi ištaisyti daromas klaidas. Pavydo taip pat sulaukiu, bet artimi draugai ir Šeima mane visada padrąsina, pataria, mane supranta. Visada vadovaujuosi posakiu: “Kol kiti mane apkalba, aš kopiu karjeros link.”

Kaip manai, kas tavo sekėjus verčia sekti tave?

Visada savo sekėjams sakau tiesą apie produktus ir apie pačią save.Visada atrašau ir nuoširdžiai patariu!

Kas šiuo metu yra tavo idealas?

Tėvai - mano idealas, nes jie mane moko ir skatina siekti užsibrėžtų tikslų, bei niekada nepasiduoti.

Kurie trys Lietuvos influenceriai tau labiausiai patinka ir kodėl?

Šis klausimas yra tikrai sudėtingas. Seku daug žmonių ir daug kas patinka. Bet savo drąsa, gebėjimu būti savimi ir rodyti visas emocijas, yra Naglimantas B (Instagram @Naglimantas). Savo tikslų siekimu ir nuolatiniu tobulėjimu atsiskleidžia Edvinas (Instagram @edvinasvitas) - jaunas, bet jau daug ko pasiekęs žmogutis. Ir labai netikėta istorija atsitiko su Natalija (Instagram @natalija_bunke). Visada galvojau, kad ji yra tikrai uždara ir nebendraujanti, bet pažiūrėjus jos stories, tiek daug sužinojau! Ir … Teko pakeisti nuomonę apie ją.

Įsivaizduok, kad savaitę negali prisijungti prie savo Instagram paskyros. Kaip manai, kaip tai paveiktų tavo gyvenimą? Kokiais kitais dalykais užsiimtum vietoje to?

Na, tikriausiai, savaitė - nieko baisaus. Ir toliau tobulėčiau, šokčiau, vaidinčiau, keliaučiau, o visą tai įamžinčiau. Po savaitės įkelčiau į socialinius tinklus daug nuotraukų!!! Taip parodydama ir kitiems, ką galima nuveikti neturint interneto! Paskatinčiau ir kitus sekėjus tai išmėginti! Galbūt daugiausiai nuveikusiam sekėjui ir staigmenėlę padaryčiau.

Esu labai veikli ir užsiėmimų turiu labai daug ir įvairių. Galbūt pradėčiau lankyti gimnastiką ar akrobatiką, nes esu labai lanksti. Dėl laiko stokos apleidau šią veiklą ir neparodau, kokia "gumytė" esu.

Kokias knygas mėgsti skaityti ir kokia šiuo metu yra tavo mylimiausia bei kodėl?

Esu nuotykių ieškotoja. Mėgstu greitį, nuotykius ir daug netikėtumų, todėl ir knygos būna dažniausiai detektyvai. Kartais norisi ir kažko sužinoti bei geriau susipažinti su savimi. Tai padaryti padeda psichologinės knygos. Patarčiau perskaityti keletą mano mėgiamiausių knygų: “Kavinė pasaulio pakrašty”, “Scenarijai, kuriais gyvena žmonės” ir “Piramidė”.

Kaip atrodo tavo įprasta diena?

Vasarą, mano dienos - visos skirtingos. Kiekviena diena yra kažkuo kitokia. 

Na, tuoj prasidės mokslo metai ir dienos rutina labai pasikeis! Rytas prasideda nuo dušo ir aprangos. Rūbus renkuosi atsikėlusi, pagal nuotaiką. Tada skubu į mokyklą, pasibaigus pamokoms einu namo, pasidedu daiktus ir lekiu į būrelius. Grįžtu namo vakare, padarau pamokas, patikrinu soc. tinklus, užsirašau mintis į savo knygutę ir einu miegoti. Štai taip atrodo mano diena, kai prasideda mokslo metai!

Ar lauki artėjančių mokslo metų? Kodėl?

Laukiu, nes pasiilgau klasiokių, ir kai kurių mokytojų, ir pamokų bei naujų žinių.

Kurie iš mokomųjų dalykų tau labiausiai patinka?

Labai patinka biologija, lietuvių k., dailė, istorija, ekonomika ir informatika.

Kaip apibūdintum savo stilių? Ką mėgsti vilkėti kasdien vasarą? Ką vilki, kai eini į mokyklą?

Manau, nesu kažkokia labai išskirtinė, bet labiau patinka klasikinis stilius - tuomet jaučiuosi labiau savimi pasitikinti. Vasarą dėviu šviesius, lengvo audinio rūbus. Patinka vilkėti įvairias sukneles arba džinsai + balta maikutė + balti batukai ... Kai einu į mokyklą, didžiausią dėmesį skiriu kelnėms, dažniausiai vilkiu džinsus, o megztuką - savo mokyklos uniforminį.

***

Dėkojame Kamilei už interviu ir linkime gerų naujų mokslo metų, į kuriuos ją palydime kartu su Diavolesa kuprine NASA :)