Laimėtoja - Brigita Makaraitė. Sveikiname!

APIE PRIZĄ

Restorano "Argo" aprašymas:

"Restoranas „Argo“ jau šešioliktus metus džiugina vietos lankytojus bei užsieniečius puikia gruziniška ir kaukazietiška virtuve. Dviejų aukštų restoranas, turintis dvi nuostabias terasas su vaizdu į ežerą siūlo išskirtinį meniu ir gurmanams, ir klasikinio bei sveiko maisto mėgėjams. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti didelį žuvies asortimentą bei vegetariškų patiekalų. Esame labai lankstūs, mūsų patyrę šefai pasiruošę džiuginti Jus ir lietuviškais autentiškais patiekalais bei vietos karaimų pamėgtais „Kibinais“. Restoranas naujai renovuotas, išsiskiria jaukumu ir stiliumi. Atsižvelgiame ne tik į patiekalo skonį, bet ir pateikimą, todėl kiekvienas patiekalas yra išskirtinis, daug dėmesio skiriama papuošimui. Kiekviena restorano detalė byloja apie mūsų požiūrį į maistą: čia gaminami patiekalai yra meno kūriniai, kuriais gali mėgautis kiekvienas lankytojas."

Prizas - vakarienė Argo restorane. Prizo vertė 35 eurai. Už šią sumą laimėtojas galės užsisakyti maisto ir gėrimų iš viso meniu.

KAIP DALYVAUTI?

Dalyvauti konkurse labai paprasta - tereikia pasirinkti prekių pristatymo būdą "Omniva paštomatas", tuomet pasirinkti, į kurį paštomatą norite gauti savo užsakymą, jį apmokėti ir Jūs - jau dalyvaujate konkurse! Konkursas vyksta gegužės 8 - birželio 8 d. Laimėtoją išrinksime burtų keliu, o paskelbsime birželio 9-ąją dieną šiame blogo įraše ir Diavolesa.lt Facebook paskyroje. Prizas laimėtojui bus įteiktas asmeniškai Diavolesa.lt biure, Spaudos rūmuose.

Išsamias konkurso taisykles rasite čia >>

Arčiausiai Jūsų esantį paštomatą rasite čia >>