Yra 36 prekių.

Rodoma 1 - 36 iš 36 prekių

PROGINĖS SUKNELĖS

Proginės suknelės moterims yra nepakeičiamas rūbas ypatingoms progoms. Puošnios suknelės bet kuriai moteriai suteikia žavesio ir atskleidžia jos moteriškumą. Artėjant šventei, proginė suknelė yra tiesiog privalomas pirkinys. Deja, dažnai tos vienintelės ir nepakartojamos šventinės suknelės paieškos tampa tikru galvos skausmu lakstant po skirtingas parduotuves. Šito išvengti padeda Diavolesa.lt internetinė parduotuvė, leidžianti įsigyti progines sukneles internetu kone visoms progoms.

KOKTEILINĖS SUKNELĖS, VAKARINĖS SUKNELĖS

Kokteilinės suknelės yra suknelės, dėvimos formaliomis ir pusiau formaliomis progomis, kaip vestuvės, oficialūs priėmimai bei, žinoma, kokteilių vakarėliai. Tad jei esate pakviesta į vieną tokių švenčių, vadinasi pats metas iš spintos išsitraukti progines kokteilines sukneles (paprastai siekiančias kelius) ir aukštakulnius batelius. Žinoma, renkantis šventines sukneles reikia atkreipti dėmesį ir į savo figūros tipą bei pačios šventės temą. Trumpos kokteilinės suknelės labiau tinka aukštesnėms, ilgakojėms moterims, tuo tarpu ilgos proginės suknelės yra puikus pasirinkimas norint paslėpti stambesnes kojas, o tuo pačiu suteikti įvaizdžiui daugiau elegancijos. Tačiau jei nesinori nei trumpos proginės suknelės, nei ilgos vakarinės suknelės, universalus ir saugus pasirinkimas bet kuriai progai yra kelius siekiančios elegantiškos suknelės.

IŠLEISTUVIŲ SUKNELĖS

Kiekvienai moksleivei ar studentei išleistuvės yra vienas svarbiausių vakarų metuose. Norint tapti išleistuvių karaliene ir paversti šią šventę tikrai tobula, reikia ir tobulos išleistuvių suknelės. Šiai progai tinkamos pačios įvairiausios puošnios suknelės - tiek ilgos proginės suknelės, tiek trumpos kokteilinės suknelės, tiek proginės suknelės ilgomis rankovėmis, tiek įspūdingos vakarinės suknelės, tiek klasikinės elegantiškos suknelės ir dar daugybė kitų. Belieka tik išsirinkti savo stiliui bei figūrai tinkamiausią išleistuvių suknelę ir praleisti nepamirštamą išleistuvių vakarą.

PAMERGIŲ SUKNELĖS

Artėja geriausios draugės ar draugo vestuvės? Tuomet metas proginės suknelės vestuvėms paieškoms! Ilgos pamergių suknelės yra klasikinis ir elegantiškas pasirinkimas bet kurioms vestuvėms. Jos gali būti gėlėtos, vienspalvės, puoštos nėriniais ar raukinukais - lieka tik išsirinkti. Vis dažnesnė tendencija yra skirtingų ilgių bei spalvų pamergių suknelės. Visgi, egzistuoja tam tikros gairės renkantis spalvas ir suknelės ilgį. Ilga raudona vakarinė suknelė puikiai tinka pamergėms, norinčioms išsiskirti ir atkreipti į save dėmesį, o juoda maža suknelė visuomet atrodo itin skoningai ir leidžia išryškinti figūros privalumus. Baltos proginės suknelės per vestuves geriau nesirinkti - juk tikrai nenorite nustelbti jaunosios jai svarbiausią gyvenimo dieną.

Prekių filtras

Pristatymo terminas v
Kuprinės!